50 - 49 - 48 - 47 - 46 - 45 - 44 - 43 - 42 - 41 - 40

Červen 2015

IT`S OK

30. června 2015 v 17:33 | written by Cara |  DIARY
Ahoj kočandy, ráno jsem vstala, nasnídala se a čekala na "novou" uklízečku. Měla tu být od 8mi do 12-ti. Hádejte co? Starší uklízečka přišla o 10min později a byla tu 7 hodin!!! Schválně dělala všechno pomalu, jenom aby dostala víc peněz. Tyvole ta mě tak naštvala, naštěstí už se nikdy nevrátí. Zůstane u nás ta předešlá ukrajinka, se kterou si můžu klidu povídat(ke všemu je mladá, alespoň něco pozitivního). Navečer pojedu za přítelem a bude u mě spat nejlepší kamarádka, takže dneska stihnu jenom THIGH GAP WORKOUT. Zítra půjdu běhat, už se těším. Doufám, že se vám daří


HOLIDAY START

29. června 2015 v 18:27 | written by Cara |  DIARY
Dnešek, fajn. Vydržela jsem to u jogurtů a ne zas tak fresh borůvkách. Ale to ovoce bylo osvěžující. Hlavně okurky, určitě vyzkoušejte, je to skvělý k osvěžení a dostání energie, ještě k tomu pozitivní myšlěnky. A ano, od tohoto dne budu cvičit každý den (středy jsou u mně odpočinkový),jíst co nejméně sladkostí a co nejvíce ovoce se zeleninou. Jestli znáte nějaký recept s ovocem nebo zeleninou, dejte mi vědět na mailu, budu jedině ráda. A jestli je tu nějaká holčina, která má app Nike Running, může si mně přidat do přátel, nechci mít pocit osamělosti. Doufám, že jste prázdniny nastarovaly zdravě a bez hladovek!

24th JUNE

24. června 2015 v 20:17 | written by Cara |  DIARY
Ahooj, dneska bych měla mít správně relax, ale zrušil se mi trénink, tak si zacvičím. Cítím se v pohodě. Nebýt ve škole, procházet se s mámou po Praze, bylo to pěkný. Co jste dneska dělaly vy, holky? Joo abych nezapomněla, určitě se podívejte na instagram: @markina, @slonevskaya_irysha, @ozimkova

REBORN FEELING

23. června 2015 v 18:14 | written by Cara |  DIARY
Holky, oficiálně mi nechutnají křupky!!! Jsem tak šťastná! Dneska jsem vyzkoušela 2 malé sýrové křupky a bylo mi z nich na ehm ehm. Dneska jsem mimořádně spokojená, protože jsem s mamkou ráno jela do posilky a uběhla jsem na běžeckém pásu 5.30 km. Jídlo taky super,, hned se s vámi o to podělím…

17th BIRTHDAY

21. června 2015 v 20:56 | written by Cara |  DIARY
Woow, tenhle víkend byl trochu crazy! Nemyslím tím oslavu, slavila jsem s přítelem, který mi mimochodem dal překrásný prstýnek od Pandory! Ale jinak, v pátek jsem si musela dát kus medovníku, protože máme s bráškou narozeniny ve stejný den, jsem o 8 let starší. Nebudu psát jídelníček, protože si ho ani nepamatuju a kdybych si ho přesně pamatovala, tak bych se za něj styděla. Samý kousky něčeho.. fujky, palačinky(chutnají mi, ale teď si je opravdu nemůžu dopřát), no radši bez komentáře. Tento týden nebudu ve škole, máme nějaké projekty a platí se za ně a já chci šetřit, takže na to kašlu a budu se věnovat vám!
Plánuju taky pravidelné běhání od tohoto nového týdne až do té doby, co budu mít postavu dokonalou. Zatím!

SWEET SIXTEEN

16. června 2015 v 20:12 | written by Cara |  DIARY
Jelikož jsem zvládla 3 běhy za 3 dny za sebou, tak si dneska dávám relax. Zítra nepůjdu na trénink a budu dělat workout, co měl být na dnešek. Jsem spokojená, váha jde dolů a cítím se lépe. Už jenom poslední týden učení, příští týden máme projekty a to už je v pohodě. Woow, už se těším na prázdniny, co máte za plány?
S - bio bílý jogurt, müsli, jahody, green tea
S - Fornetti
O - jahody, tmavá houska (šunka, salát)
S - 1 kousek jahodového koláče
V - kousek ryby, 4 domácí nugety

MONDAY`S AREN`T BAD

15. června 2015 v 17:13 | written by Cara |  DIARY
Dneska jsem hodně ujížděla na jahodách. Mmm, josu dobrý! Prý pročišťují a bělí zuby, takže holky, jahody je jedno velký plus! Jinak, dneska se chystám běhat, už třetí den v kuse. Musím makat teďka!
Jo, teďka plánuju článek o thigh gap, různé tagy, thinspo a další věci, které ještě nebudu prozrazovat. Máte se na co těšit!

S - bio bílý jogurt, müsli, jahody, green tea
S - chocko croissant
O - jahody, tmavá houska (šunka, salát)
S - 2 kousky jahodového koláče
V - pálivá polévka s fazolema

POHYB
běh
Detox&weight loss yoga

14thJUNE

14. června 2015 v 19:13 | written by Cara |  DIARY
Tak dneska docela v poho, na to, že jsem snídala v 11h. Spala jsem totiž u přítele a já se najedla až doma. Cítila jsem se nasyceně a neměla jsem potřebu dávat si další věci. Navečer jsme s rodinou jeli k řece Vltavě a byli jsme v takový hospodě. Měli tam točenou zmrzlinu a já fakt chtěla, ale pak jsem si jenom představila ty tlustý lidi a hned jsem si to rozmyslela. Mimochodem jsem znovu začala koukat na ty různý pro ana filmy. Motivuje mě to hubnout, ale ne hladověním. Vy co hladovíte, neberu vám to, ale pak se nedivte yoyo efektu, holky, mrzelo by vás to, že se všechno vrátí, po tak dlouhým makaním.
Zatiiiim pa

S - visnova tasticka
S - bílý bio jogurt, müsli, green tea
O - jahody, banán
S - chocko croissant
V - párek v rohlíku + kečup

POHYB
Behani s tatou

13th JUNE

13. června 2015 v 18:40 | written by Cara |  DIARY
Názor na jídelníček? Dneska slaví moje nejlepší kamarádka narozeniny. Všichni budou zase jíst ty hnusoty. Fuj. Já jsem dneska docela nasycená a ready na workouty, takže dneska mě nikdo nedonutí, abych pila alkohol a přežírala se sladkostma na večer. Ovládnu se.

S - višňová taštička, green tea
S - jahody, banán, 2 skořicové sušenky
O - těstoviny s tuňákem, kafe, 2 skořicové sušenky
S - croissant
V - kari, jogurt s musli

POHYB
Dneska ráno jsem vstávala ve 4.45 abych šla běhat. Už v tu hodinu bylo 17 stupnu a v 6h by bylo nějak kolem 20-ti. To by na mně bylo moc velký vedro, tak jsem šla běhat do mlhy. Jsem opravdu spokojená. Teďka si jdu zacvičit: The best VS workout XHIT. Jeste k tomu cviceni na thigh gap. Jestli o thigh gapu chcete vědět více a jak jej dosáhnout, dejte vědět.
BTW - moc vám všem děkuju za čtení a komentování článků, dělá mi to ohromnou radost! Mám vás všechny ráda♡

25 FACTS ABOUT ME

13. června 2015 v 13:13 | written by Cara |  TAG TIME

 1. Ahoj!
  Chtěla jsem vám napsat pár věcí o mně, aby jste mě lépe poznaly.
  Napiště do komentáře 1 fakt o sobě, abych znala i já vás.
  1. Jsem napůl angličanka.
  2. Moje nejoblíbenější barva je černá, šedá, bílá (modrá, růžová)
  3. Nesnáším máslo a mléko
  4. Píšu vlastní knihy
  5. Bojím se hororů, ale ráda je sleduju
  6. Chci se naučit rusky, korejsky a japonsky
  7. Miluju růže
  8. Mám zeleno-hnědé oči
  9. Jsem hodně vybíravá
  10.Musím snídat každý den, když to nestihnu, tak jsem nepříjemná po celý zbytek dne
  11.Dokážu usnout kdykoliv a kdekoliv
  12.Bojím se pavouků, prázdných ulic a bezdomovců
  13.Zbožňuju lítání letadlem
  14.Jezdím na koni
  15.Jezdím na skejtu
  16.Jsem tomboy
  17.Mám období, kdy zapnu The Sims 3 a jsem na nich týden v kuse
  18. Narodila jsem se 20.6.1998
  19.Jsem náměsíčná
  20.Nejsem vysoká
  21.Chodím do taneční skupiny
  22.Pravidelně běhám
  23.Miluju Caru Delevingne (podle ní mám přezdívku)
  24.Sleduju fotbal
  25.Chci mit tetovani