50 - 49 - 48 - 47 - 46 - 45 - 44 - 43 - 42 - 41 - 40

1ST TIME

22. května 2015 v 18:07 | Cara |  DIARY
Ahoj holčiny,
Jak se mate? Dneska jsem se celou cestu do školy učila, tím pádem jsem nestihla skoro nic sníst. Hned o první hodině biologie jsme psali test a mě strašně kručelo v břiše, že už mi profesorka řekla, že se mám najíst a napít:D Nikdy bych to od ní nečekala:D Takže to bylo dneska fajn, ale stejně mě to jídlo štve!


Snídaně - bio jogurt (bílý), müsli
Svačina - tmavá půlka bagety (šunka, salát)
Oběd - rolka s párkem
Svačina - zmrzlina… později kousek tmavé bagety + rajčata, salát
Večeře - 2 malé kousky masa, rajčata
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 22. května 2015 v 18:22 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

2 skinny-d skinny-d | 22. května 2015 v 18:51 | Reagovat

[1]:
Ahoj, to vase video je krasny! Samozrejme, mas to tam, spln si svuj sen AT JE JAKYKOLIV:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama